شرح خدمات پشتیبانی

سیستم پشتیبانی فناورداده یکی از سیستم های بنیادی در چرخه ی حیات محصولات و پلارتباطی پایدار با مشتریان است. در فناورداده همواره بر آن هستیم تا بستر لازم برای استفاده ی کامل تر از راهکارها و امکانات نرم افزاری را برای مشتریان خود فراهم کنیم و در این مسیر دانش و تجربه ی سال ها ارائه ی خدمات نرم افزاری به کسب وکارهای کشور, شناخت فرآیندهای کسب وکار در صنایع گوناگون و درک نیازهای مدیران هر حوزه, در کنار پراکندگی جغرافیایی مشتریان در سطح کشور, کمک کرده است تا خدمات پشتیبانی فناورداده, کامل وموثر باشد.

یکپارچگی پشتیبانی

اضافه بر خدمات پشتیبانی از سیستم ها، فناورداد با بهره مندی از نسخه های به روز شده ی نرم افزارها، به هنگام ایجاد هرگونه تغییر در قوانین جاری و مالیاتی تنظیمات لازم برای هماهنگی با اين تغییرات در سیستم های شما اعمال می شود و کارشناسان پشتیبانی فناورداده برای پیاده سازی این تغییرات همراه شما هستند. شبکه ی گسترده ی خدمات بر لحظه فناورداده در کشور فعال است و با یکپارچگی زیرساخت خدمات در فناورداده  در سراسرایران از یک زیرساخت یکپارچه بهره می برند.خدمات پشتیبانی فناورداده در یک نگاه

  • تحویل آخرین نسخه ی سیستم ها
  • پاسخ به نیازهای کاربردی سیستمی
  • پاسخ به نیاز آموزش های تکمیلی حین استفاده از سیستم ها
  • طراحی گزارش ها و فرم های مورد نیاز کاربران
  • مشاوره ی تخصصی برای استفاده ی بهتر از سیستم ها
  • بررسی تنظیمات پایگاه داده های مشتریان برای ارتقای عملکرد سیستم هاپرتال مشتریان فناورداده

پرتال مشتریان فناورداده به منظور بهبود تعاملات میان ما و مشتریان ایجاد شده است؛ در این درگاه تلاش کرده ایم هر آنچه سبب بهبود ارتباط ما با مشتریان می شود را به شیوه ای یکپارچه و قابل پیگیری ارائه دهیم. با استفاده از این پرتال مشتریان، می توانید:

  • بدون محدودیت زمانی، درخواست سرویس خود را اعلام کنید.
  • راهکارهای مرتبط با درخواست سرویس خود را در لحظه مشاهده کنید.
  • درخواست سرویس های خود را رهگیری کنید.
  • گزارش های مدیریتی در خصوص سرویس های خود را در دریافت کنید.

مروری بر خدمات قابل ارائه

 

توانمند سازی

-توانمندسازی افزون بر کمک وراهنمایی متخصصان پشتیبانی همکاران سیستم, می توانید بادسترسی به انواع محتواهای الکترونیکی کاربردی: سطح دانش و تخصص خود را افزایش دهید.

۰ پاسخ به نیازهای کاربردی سیستمی و رفع مشکلات احتمالی: در این خدمت به نیازها و مشکلات کاربرن از طریق تلفن ارتباط از راه دور یا به هنگام لزوم با مراجعه ی حضوری, پاسخ داده می شود. شما می توانید این نیازها و مشکلات را از طريق پرتال مشتریان یا تماس تلفنی به ما اعلام کنید.

۰ پاسخ به نیاز آموزش های تکمیلی حین استفاده از سیستم ها: اگر کاربران کنونی یا کاریران جدید سازمان شما برای استفاده ی بهینه از راهعکارهای نر فزاری نیازمند آموزش باشند, می توانند از راهنمایی کارشناسان پشتیبانی همکاران سیستم از طریق تلفن, ارتباط از ره دور یا مراجعه ی حضوری بهره مند شوند, شما می توانید این درخواست را از طريق پرتال مشتریان يا تماس تلفنی با ما در میان بگذارید.

* دسترسی به دوره های آموزش الکترونیک و محتواهای آموزشی راهکاران: همکاران سیستم برای اطمینان از استفاده ی مناسب مشتریان از راهکارهای استقرار يافته مجموعه ای از محتواهای الکترونیکی را در قالب قرارداد پشتیبانی در اختیار کاربران شما قرار می دهد. کارپران می توانند با دسترسی به دوره های آموزش الکترونیک, تخصص خود ر افزایش دهند و با شرکت در آزمون های الکترونیکی مرتبط, از فراگیری مناسب مفاهیم آموخته شده مطمئن شوند.

* دسترسی به مجموعه محتواهای کاربردی و آموزشی از طريق بانک دانش: اطلاعات مربوط به شیوه ی استفاده از رم فزارها, هم چنین متداول ترین مسائل رخ داده برای مشتریان به همراه پاسخ آن ها در بانک دانش پرتال مشتریان در اختیار شما قرار دارد. کاریران می توانند با استفاده از بانک دانش, تخصص خود را افزایش دهند و برخی از مشکلاتی که در حین کار با سیستم با آن مواجه می شوند را حل کنند,

 

خلاقیت و ارزش سازی

-  برای بهینه سازی شیوه ی استفاده از نرم افزارها و پاسخ گویی به ن خود, می توانید از مشاوره و کمک متخصصان پشتیبانی همکاران سیستم بهره ببرید.

* مشاوره ی تخصصی برای ارتقای کارایی راهکارها:به هنگام استفاده از نرمفزارها یا تغییر در فرآیندهای داخلی شما؛ همکاران سیستم می تواند با استفاده از تجربه ای که از پیاده سازی نرم افزارها و راعکارهای فرآیندی در صنایع مختلف کسب کرده است, مشاوره های لازم در زمینه ی استفاده ی مناسب و بهینه از نرافزارها را به شما ارائه کند.

* انجام درخواست های متناسب سازی, شامل طراحی گزارش ها, فرم های مورد نیاز و قواعد کسب وکار: در این خدمت انجام درخواست های متناسب سازی راعکارها با نیازهای

کسب وکار شما از طریق ایجاد گزارش های خاص, تغییر و بهبود فرم های موجود و ایجاد یا تغییر تنظیمات قواعد کسب وکار در راهکاران فراهم است. - توسعه و به روزرسانی

 

توسعه و همراهی

همواره با دسترسی به آخرین نسخ نرمافزرهای همکاران سیستم از جدیدترین امکانات و ویژگی های راعکارها بهره مند می شوید.

* تحویل آخرین نسخه سیستم ها: برای بهره مندی از ویژگی های جدید: در این خدمت: جدیدترین نسخ نرم افزارها که به منظور پاسخ گویی به نیازهای جدید یا رفع مشکلات احتمالی تولید شده است, در اختیار شما قرار می گیرد و همواره می توانید از آخرین امکانات و ویژگی های افزوده شده به نرمافزارهای همکاران سیستم بهره مند شوید.

* نصب و به روزرسانی نرم افزارهای همکاران سیستم: در این خدمت بنا به نیاز شما, کارشناسان پشتیبانی. نرم افزارهای همکاران سیستم را به آخرین نسخه ی محصول به روزرسانی می کنند.

 

زیرساخت و موارد فنی

-فنی و زیرساخت مجموعه ای از خدمات فتی را برای بهبود عملکرد و پیش گیری از برخی مشکلات نرم افزارها و پایگاه داده در اختیار دارید.

* بررسی تنظیمات و بهینه سازی نرمافزار همکاران سیستم و پایگاه داده,برای ارتقای عملکرد سیستم ها: این خدمت با هدف بهبود عملکرد و پیش گیری از برخی مشکلات نرم فزارها و پایگاه داد براساس درخواست شما ارائه می شود.

+ ارتقا نر افزارپایگاه داده:اين خدمت فتی شامل ارتقا نرمفزارپایگاه داده به نسخه ی جدیدتریا به روزرسانی نسخه ی جاری است. که پنابه نیاز و درخواست شماارائه می شود. * تعریف برنامه ی پشتیبان گیری: شما می توانید از کمک کارشناسان پشتیبانی برای تعریف برنامه ی پشتیبان گیری از پایگاه داده. نرمافزار همکاران سیستم؛ هم چنین گزارش های سیستم بهره مند شوید.

-عمومی ۰ پاسخ به پرسش های متداول و ارائه ی اطلاعات: شما می توانید پاسخ پرسش های خود در مواردی هم چون شیوهی استفاده از امکانات پرتال مشتریان, اطلاعات عمومی درباره ی محصولات, فرآیند های فروش, استقرار و پشتیبانی, شماره های تماس و اخبار منتشر شده همکاران سیستم را از ره پرتال مشتریان یا تماس تلفنی دریافت کنید.

+ ارائه قفل نرم افزار: در مواردی مانند تغییر سرور یا مشخصات سخت افزار و به روزرسانی بعضی نرم افزارها: قفل نرمفزار دوباره در اختیار شما قرار می گیرد.

* ارائه ی گزارش وضعیت خدمات: زمانی که شما درخواست سرویس خود را اعلام می کنید, به این درخواست یک کد رهگیری تعلق می گیرد و تمام اطلاعات مربوطه در سیستم های همکاران سیستم ثبت می شود. شما می توانید از طريق پرتال مشتریان همواره وضعیت درخواست سرویس خود را پی گیری کنید و تایید پاسخ ارائه شده را اعلام و در صورت عدم تایید. آن را برای بررسی دوپار ی کارشناسان پشتیبانی ارسال کنید.

هم چنین می توانید از درگاهپرتال مشتریان؛گزارش های گرافیکی خدمات دریافتی خود را مشاهده کنید.

مجوزهای شرکت آرمین فناور داده ورنا

نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی رسانه دیجیتال

logo-samandehi

مرکز فرهنگ فضای مجازی

logo-farhan-majazi
فناور داده

فناورداده، بروز و نوآور در زمینه هوش نرم افزاری

شرکت سهامی خاص آرمین فناورداده ورنا با شماره ثبت 582662 با نام تجاری فناورداده با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تولید برنامه های مالی، اداری و فروش همواره سعی بر آن داشته که با استفاده از بروزترین فناوری های دنیا راه حل های نوین برای کسب و کار ها ارائه نماید تا در رشد آنها قدمی برداشته باشد.

فناورداده در فضای مجازی
اینستاگرام فیسبوک