سیستم مالی

راهکار مالی فناورداده سیستم

ثبت و ضبط حجم بزرگ اطلاعات مالی و طولانی شدن فرآیندهای مالی؛ از مهم ترین مسئله های سازمان ها و شرکت ها می باشد که به کمک مجموعه نرم افزارهای مالی فناورداده؛ می توانید اطلاعات مالی یکپارچه ای را در لحظه و با اطمینان از درستی آن ها در اختیار داشته باشید. با امکان صدور اتوماتیک اسناد مالی، دوباره کاری ها و خطاهای کاربری را کاهش داده و از صحت داده های مالی سازمان اطمینان بیشتری داشته باشید. نرم افزارهای مالی فناورداده شامل سیستم های دفتر کل، دریافت و پرداخت، صورت های مالی، دارایی ثابت و تسهیلات مالی است.

مهم ترین ویژگی های نرم افزارهای مالی فناورداده

  • گزارش دهی ساده و پیشرفته به ذینفعان درونی و بیرونی سازمان و شرکت
  • ارائه ی صورت های مالی پیشرفته با رویکرد سرعت در گزارش دهی و افزایش قابلیت اتکای اطلاعات
  • پشتیبانی گزارش گیری های مالی بین المللی (IFRS) موازی با استانداردهای جاری ایران
  • پشتیبانی از حسابداری مالیاتی و ارائه گزارش های قانونی مالیات متغیر بر ارزش افزوده
  • امکان مدیریت نقدینگی سازمان ویا شرکت در هر لحظه از زمان
  • قابلیت پیگیری دارایی های ثابت سازمان ها و شرکت ها در هر لحظه از زمان
  • تسریع بخشیدن به ارائه ی اظهارنامه های مالیاتی با ارائه گزارش های خرید و فروش فصلی

راهکار مالی فناورداده شامل چه سیستم هایی است؟

نرم افزار دفتر کل

ضمن در اختیار داشتن اطلاعات مالی، گزارش های کم هزینه و دقیق به ذی نفعان درونی سازمان ارائه کنید. هم چنین با پشتیبانی سیستم دفترکل از عملیات شعب غیرمستقل، به اطلاعات حسابداری این شعب، سریع تر و آسان تر دسترسی داشته باشید.

نرم افزار دریافت و پرداخت

در این سیستم همه فرایندهایی که با وجوه نقد سازمان در ارتباطند، به شکل فرایند محور طراحی شده و امکان نظارت و کنترل های داخلی را برای شما فراهم می کنند. هم چنین به کمک گزارش های کامل و زمان محور سیستم دریافت و پرداخت می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات موردنیاز خود را دراختیار داشته باشید.

نرم افزار صورت های مالی

با استفاده از سیستم صورت های مالی فناورداده، براساس گردش های مالی دوره های گزارش گری و طبقه بندی این اطلاعات در قالب های گزارشی پیشرفته، می توانید صورت های مالی سازمان و یا شرکت خود را به آسانی، در کم ترین زمان و با بالاترین قابلیت اتکا، تهیه و در مواقع لزوم تا جزئی ترین لایه های تشکیل دهنده ی گزارش را مرور و اثبات کنید.

نرم افزار دارایی ثابت

سیستم دارایی های ثابت فناورداده، به شما این امکان را می دهد تا از وضعیت فیزیکی دارایی و تاریخچه ی آن، در هر لحظه از زمان و مکان آگاه شوید و بر اساس این اطلاعات مدیریت و برنامه ریزی کارآمدتری برای بهره برداری از اطلاعات داشته باشید.

مجوزهای شرکت آرمین فناور داده ورنا

نماد اعتماد الکترونیکی

نشان ملی رسانه دیجیتال

logo-samandehi

مرکز فرهنگ فضای مجازی

logo-farhan-majazi
فناور داده

فناورداده، بروز و نوآور در زمینه هوش نرم افزاری

شرکت سهامی خاص آرمین فناورداده ورنا با شماره ثبت 582662 با نام تجاری فناورداده با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تولید برنامه های مالی، اداری و فروش همواره سعی بر آن داشته که با استفاده از بروزترین فناوری های دنیا راه حل های نوین برای کسب و کار ها ارائه نماید تا در رشد آنها قدمی برداشته باشد.

فناورداده در فضای مجازی
اینستاگرام فیسبوک